Napis LOVE – dlaczego warto go mieć

1 października 2018
do wynajęcia napis love

Powody dla których napis LOVE na weselu to dobry pomysł

 

 

Urozmaicenie wnętrza Sali weselnej.

Ważną decyzją jaką musi podjąć para młoda jest wybór sali, gdzie będą mogli zaprosić gości. Choć menu jest wyborne i wszystko jest przygotowane na tip top, to brakuje jakiegoś wyróżnika, który nadałby temu miejscu magii. Dlatego też napis LOVE stworzyłby piękną aranżację sali weselnej i urozmaicił jej wnętrze.

 

Wyróżnisz się oryginalnym pomysłem.

Świeżo upieczeni małżonkowie pragną aby ich wesele było wyjątkowe i zapamiętane na bardzo długo przez gości. Ze względu na popularność wesel i ciągle te same pomysły co do dekoracji, napis LOVE który jest podświetlany byłby wspominany przez wszystkie osoby goszczące na weselu.

 

Pomoc w integracji gości ze strony panny młodej i pana młodego.

Wesele to nie tylko zabawa i dobre jedzenie, ale również możliwość na spotkanie dawno niewidzianych najbliższych jak i poznanie nowych osób. Napis LOVE będzie idealnym miejscem, gdzie nowe lub stare przyjaźnie możemy utrwalić na zdjęciach. Podświetlany napis daje nam do tego najpiękniejsze tło.

 

Pozwoli nam na stworzenie pięknych zdjęć oraz niezapomnianego filmu.

Zdjęcie oraz film ze ślubu to pamiątka na całe życie. Dlatego ważnym jest aby były unikatowe i romantyczne. Napis LOVE będzie do tego idealnym pomysłem. Da nam możliwość stworzenia świetlistego tła do pierwszego tańca, zabawy weselnej, zdjęć z rodziną i przyjaciółmi, podziękowań dla rodziców i wiele innych możliwości, które są zależne od kreatywności pary młodej i gości.

napis love do wynajęcia

Chciałabyś zobaczyć więcej zdjęć z Napisem Love ?
A może myślisz o wynajęciu takiej dekoracji na własne wesele?
W ofercie posiadam napis Love w klimacie Retro o wys. 100 cm
Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji