Czy posiadanie Fotobudki na weselu to dobry pomysł?

22 września 2018
czy warto wziac fotobudke na wesele

Najpierw zacznę od tego co to jest fotobudka. Mianowicie to maszyna, która składa się z aparatu fotograficznego, komputera i drukarki. Wszystko jest połączone ze sobą, do czego są dołączone przeróżne gadżety (okulary, peruki, kapelusze, maski itp.) oraz rozkładane tło. Dzięki takiej fotobudce możemy robić sobie przeróżne zdjęcia i od razu je wydrukować i zabrać na pamiątkę do domu.

Coraz częściej można spotkać się z ofertą fotografów, którzy zapewnią nam taką zabawę. Koszt zależny jest od miejsca, czasu oraz jakości atrakcji i zaczynają się już od 500 zł. Pamiętajmy, że taką fotobudkę mogą nam sprezentować również goście weselni.

Dlatego też, jak już zdecydowaliśmy się na taki sprzęt to najlepiej postawić go na parkiecie, obok dja/wodzireja imprezy, który zabawi czekających w kolejce na zrobienie sobie zdjęcia tym cudeńkiem. Nie powinniśmy również przesadzać z czasem. Firmy wynajmujące fotobudkę oferują nam dwie godziny, jak dla mnie to wystarczająco dużo czasu jak na taką typu zabawę. Powinniśmy również zaplanować w którym momencie wesela wprowadzić taką atrakcję dla gości. Najlepiej gdyby to było na początku imprezy. Panuje wtedy chwilowa sztywność w zachowaniu gości, a taki sprzęt będzie idealnym pomysłem do rozluźnienia i rozkręcenia ich.

Jeśli organizujesz na drugi dzień poprawiny to fotobudka nadaje się do tego idealnie. Żadna z pań nie będzie się obawiać zniszczenia upięć na głowie po założeniu peruki czy kapelusza. Plusem jest również cena, która jest mniejsza w inne dni aniżeli sobota.

Jak dla mnie fotobudka to bardzo dobry pomysł i gadżet na dobrą zabawę byleby nie szaleć z nim za bardzo. Najważniejsze aby impreza nie utknęła w martwym punkcie z powodu braku gości, którzy są zainteresowani tylko tym oryginalnym sprzętem.

 

fotobudka na wesele dj matino

fot. Jakub Nowotyński